Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de recursos humanos/directora de recursos humanos > Višji Svetovalec Za Kadrovske In Splošne Zadeve (šifra 6201), V Zavodu Za Prestajanje Kazni Zapora Ljubljana, V Sektorju Za Splošne In Pravne Zadeve, V Oddelku Za Splošne In Pravne Zadeve - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC ZA KADROVSKE IN SPLOŠNE ZADEVE (ŠIFRA 6201), V ZAVODU ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA LJUBLJANA, V SEKTORJU ZA SPLOŠNE IN PRAVNE ZADEVE, V ODDELKU ZA SPLOŠNE IN PRAVNE ZADEVE - M/Ž

Ofertas de trabajo de director de recursos humanos/directora de recursos humanos en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de recursos humanos › director de recursos humanos/directora de recursos humanos.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Kadrovski menedžerji/kadrovske menedžerke.

Descripción de la oferta de trabajo:

KADROVSKI MENEDŽER, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE KADROVSKIH FUNKCIJ (ZBIRANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA VNOS V KADROVSKO INFORMACIJSKI SISTEM, OPRAVILA, VEZANA NA IZPLAČILO PLAČ), SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV S PODROČJA DELOVNIH RAZMERIJ IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI AKTOV S PODROČJA DELOVNO PRAVNIH IN ORGANIZACIJSKO KADROVSKIH ZADEV, IZDELOVANJE DELOVNO PRAVNIH DOKUMENTOV, ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA NOTRANJIH ORGANIZACIJSKIH ENOT IN SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV, VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH, VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG, IZVAJANJE DRUGIH NALOG ENAKE ALI PODOBNE ZAHTEVNOSTI S ŠIRŠEGA PODROČJA DELA. , Prijavo pošljite z označbo: »javni natečaj–višji svetovalec za kadrovske in splošne zadeve (DM6201),110-86/2022«.

Sprejem vlog na naslov: Zavod za prestajanje kazni zapora Ljubljana, Povšetova ulica 5,1000 Ljubljana ali na: zpkz-ljgov.si .

Veljavnost prijave ni pogojena z el.podpisom.

Prednosti pri izbiri bodo imeli kandidati  z  izkušnjami na kadrovskem področju, dobrim poznavanjem aktualne delovno - pravne zakonodaje ter priprave delovno - pravnih aktov.

Obvezne priloge k vlogi so IZJAVE in potrdilo o pridobljeni izobrazbi-diploma.

Javni natečaj z vsemi ostalimi informacijami in pogoji je objavljen na portalu državne uprave, https://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta/.

Prijava na prosto delovno mesto mora biti obvezno pripravljena na obrazcu z natančno izpolnjenimi vsemi rubrikami in podpisanimi izjavami.

Obrazec je priloga natečaja, ki je objavljen na portalu državne uprave.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1445 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ; UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ ZAVOD ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA LJUBLJANA, Povšetova ulica 5 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: - KADROVSKA SLUŽBA ZPKZ LJUBLJANA
Contact Phone: 01 300 55 43
Contact Email: zpkz-ljgov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Junio de 2022, y con identificador de la vacante:OM54665.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de recursos humanos › director de recursos humanos/directora de recursos humanos ofertadas.