Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Višji Svetovalec , šifra Dm 12068, V Sektorju Za Okoljske Informacije Na Uradu Za Stanje Okolja Za Strokovna Dela Na Projektu "life Narcis" - M/ž

Ofertas de Especialistas en políticas de administración en Eslovenia

Višji Svetovalec , šifra Dm 12068, V Sektorju Za Okoljske Informacije Na Uradu Za Stanje Okolja Za Strokovna Dela Na Projektu "life Narcis" - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, poskusno delo , Določen čas  oz. do 31. 12. 2024 oziroma do konca upravičenosti financiranja projekta, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE NALOG NA PROJEKTU NARCIS ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA NOTRANJIH ORGANIZACIJSKIH ENOT IN SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV PRIPRAVA KOMUNIKACIJSKEGA NAČRTA IN CELOSTNE GRAFIČNE PODOBE VODENJE IN KOORDINACIJA KOMUNIKACIJSKIH AKTIVNOSTI NA PROJEKTU SODELOVANJE PRI VZPOSTAVITVI PORTALA IN SERVISOV (OPISI FUNKCIONALNOSTI MODULOV, TESTIRANJE, IZOBRAŽEVANJE UPORABNIKOV) SODELOVANJE PRI PREVERJANJU UČINKOV PROJEKTA, PRIPRAVI SOCIO-EKONOMSKE ŠTUDIJE, POVEZOVANJU IN ŠIRJENJU REZULTATOV ORGANIZACIJA PREDSTAVITEV, DELAVNIC IN PRENOS ZNANJA V TUJINO SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG

, do 31. 12. 2024 oziroma do konca upravičenosti financiranja projekta. Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati z izkušnjami s strateško in krizno komunikacijo ter participativno metodo komuniciranja, z veščinami moderiranja in izvajanja fokusnih skupin, urejanjem spletnih strani, socialnih omrežij in novičnikov. Podrobnejše besedilo javne objave je objavljeno na enotnem portalu državne uprave GOV.SI. Kandidati za razpisano prosto delovno mesto vložijo prijavo na obrazcu »prijavni obrazec«, ki je priloga javni objavi na zgoraj navedenem spletnem portalu.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: c1.

Empleador: MINISTRSTVO ZA OKOLJE IN PROSTOR, AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE, Vojkova cesta 1 B, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JAVORNIK NIKA
Contact Phone: 01 478 44 11
Contact Email: gp.arsogov.si

Identificador de la vacante:OA09893.

Ver las 557 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.