Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Personal de los servicios de protección > Višji Referent Za Korporativno Varnost - M/ž

VIŠJI REFERENT ZA KORPORATIVNO VARNOST - M/Ž. Eslovenia

Trabajo en Eslovenia de Personal de los servicios de protección

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

POKLICI ZA VAROVANJE OSEB IN PREMOŽENJA, D.

N., poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE OPERATIVNIH NALOG S PODROČJA KORPORATIVNE VARNOSTI., Za zasedbo prostega delovnega mesta se zahteva strokovna izobrazba pravnik, inženir računalništva, inženir strojništva, ekonomist oz. drugi ustrezni poklici inženir/inženirka za varnost pri delu višješolskega in višjega strokovnega izobraževanja.

Alternativa: srednje tehnično in drugo strokovno izobraževanje in 5 let delovnih izkušenj s področja dela.

Zahteva se najmanj 1 leto delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delih.

Dodatna funkcionalna znanja:  Word - osnovno znanje (Z), Excel - osnovno znanje (Z), obvladovanje Outlooka (Z), interni preizkus iz varstva pri delu in požarne varnosti (S), vozniški izpit B kategorije (Z), obvladovanje tujega jezika na ravni A1-angleščina (Z), slovenski jezik – srednja raven (Z).

Psihofizične sposobnosti: verbalna in pisna komunikacija, redoljubnost, pisarniška sposobnost, samoiniciativnost, fleksibilnost in komunikativnost.

Z izbranim kandidatom oz. kandidatko se sklene pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas, s poskusnim delom 6-ih mesecev.

K prijavi je potrebno priložiti potrdilo o nekaznovanosti. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: POŠTA SLOVENIJE D.O.O., Slomškov trg 10 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NL86474.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.