VIŠJI PRAVOSODNI SVETOVALEC (PDI) - STROKOVNI SODELAVEC - M/Ž

Empleos de Profesionales en derecho en Savinjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNI SODELAVEC V PRAVOSODNIH ORGANIH, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, ZA OPIS DEL IN NALOG GLEJ NA: WWW.SODISCE.SI/RAZPISI, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, opravljen pravniški državni izpit, državljanstvo Republike Slovenije, kandidat ne sme biti pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne sme biti obsojen na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot 6 mesecev, zoper kandidata ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti. Kandidat naj priloži izjave - več o tem je navedeno v besedilu javne objave, ki je objavljen na spletni strani www.sodisce.si/razpisi.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 369 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UPRAVNO SODIŠČE REPUBLIKE SLOVENIJE; ODDELEK V CELJU.

Dirección: TRG CELJSKIH KNEZOV 10, 3000 CELJE.

Contacto: LEVNIK LINDA

Email: kadrovska.uprljReemplazar por una arrobasodisce.si

Teléfono: 01 47 00 135.

Ver las 159 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.