Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ingenieros electricistas > Viši/a Stručnjak/inja, Odjel Komunikacijskih Usluga, Sektor Elektroničkih Komunikacija

VIŠI/A STRUČNJAK/INJA, ODJEL KOMUNIKACIJSKIH USLUGA, SEKTOR ELEKTRONIČKIH KOMUNIKACIJA

Empleos en Croacia de Ingenieros electricistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electricistas.

Professionals : Science and engineering professionals : Electrotechnology engineers : Electrical engineers

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

- prikuplja i obrađuje mrežne i računalne sigurnosne incidente dostavljene od strane operatora javnih komunikacijskih mreža,

- analizira sigurnosne politike, kao i nalaze revizije operatora u provođenju odgovarajućih tehničkih i ustrojstvenih mjera za osiguranje sigurnosti i integriteta svojih mreža i/ili usluga

- provodi mjere iz Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti

- surađuje s Nacionalnim vijećem za kibernetičku sigurnost, Nacionalnim CERT-om kao i drugim tijelima

- sudjeluje u radu međunarodnih organizacija (ENISA),

- prati razvoj elektroničkih komunikacijskih mreža novih generacija i el. komunikacijskih usluga,

- sudjeluje u donošenju propisa iz područja el. komunikacija

NAPOMENA: uz poslove radnog mjesta višeg stručnjaka predviđeno je da kandidat obavlja i poslove savjetnika za informacijsku sigurnost koji uključuju usklađivanje, nadzor, edukaciju i koordinaciju provedbe mjera i standarda informacijske sigurnosti u HAKOM-u.

Potrebno zvanje: minimalno završen sveučilišni diplomski studij, ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja tehničkih znanosti - polje elektrotehnike ili tehnologije prometa i transporta.

NAPOMENE: Uz pisanu prijavu kandidati trebaju priložiti: životopis, el. ispis radnog staža sa HZMO-a, presliku diplome, uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak, dokaz o znanju engleskog jezika.

Selekcijski postupak sastoji se od provjere stručnih sposonosti i poznavanja engleskog jezika, mogućnost psihologijske selekcije kandidata. Poslodavac će obaviti razgovor/intervju s kandidatima koji uđu u uži izbor.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 7 años.

Empleador: HAKOM.

Zamolba: R. F. Mihanovića 9, 10110 Zagreb Email: hakom.hr" rel="nofollow">kadrovskahakom.hr

Ver las 182 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electricistas ofertadas.