Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Supervisores de tiendas y almacenes > Vezető Eladó

Vezető eladó. Kozep-Magyarorszag. Hungría

Empleo de Supervisores de tiendas y almacenes en Kozep-Magyarorszag (Hungría)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Vezető eladók

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Penny-Market Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság Vezető eladó munkatársat keres budapest 14. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.05.31 - , állásegyeztetés helye és módja: 1144 Budapest Füredi út 37.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Élelmiszer- és vegyiáru eladó, ;Juttatások:Amit kínálunk: - versenyképes jövedelem - havi nettó 8000 Ft cafeteria készpénz - próbaidő lejárta után havi 8500 Ft értékben SZÉP kártya - kedvezményes munkavállalói mobiltelefon csomag - iskolakezdési támogatás , További információ:Fizetési ajánlatot sikeres interjú után adunk.

A felajánlott bruttó kereset tájékoztató jellegű.

Kérjük munkatársunkat hétköznap 8:00- 18:00 között keressék.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 277 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Penny-Market Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2351 Alsónémedi, Északi-Vállalkozói Ter. 5 főút főút 21-es km.

Contacto: Tóth Balázs

Ver las 158 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.