Vezeték- és csőhálózat-szerelő (víz, gáz, fűtés) (fűtésszerelő)

Ofertas de trabajo de Fontaneros e instaladores de tuberías en Hungría (Kozep-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Fontaneros e instaladores de tuberías.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Építőipari szakipari foglalkozások : Víz-, gáz- és csővezeték-szerelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt Vezeték- és csőhálózat-szerelő (víz, gáz, fűtés) munkatársat keres veszprémi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.04 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8200 Veszprém, Házgyári út 1, önéletrajz beadással a megadott e-mail címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Vízvezeték- és központifűtés-szerelő,

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 598 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 180000.0 HUF mínimo y 250000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.

Dirección: 8200 Veszprém, Házgyári út 1.

Contacto: Gombor Mária

Email: gombormReemplazar por una arrobavkszrt.hu

Teléfono: (.) ..

Ver las 899 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.