Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Veterinarios > Veterinární Inspektor, Veterinární Lékaři

VETERINÁRNÍ INSPEKTOR, Veterinární lékaři. Plzeňský kraj

Ofertas de trabajo de Veterinarios en Plzeňský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Veterinarios › Veterinarios.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti zdravotnictví › Veterinární lékaři › Veterinární lékaři.

Descripción de la oferta de trabajo:

POŽADAVKY: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr., řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE: odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: služební telefon, služební vozidlo, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky SODEXO ve výši 100,- Kč/den, rekreační chata

Nástup: dle dohody

Nejdříve nutný EMAILOVÝ KONTAKT:

MVDr. Václav Poláček, ředitel sekce KVS SVS pro Plzeňský kraj - v.polacek.kvspsvscr.cz

Jitka Vacovská, personalista -   j.vacovskasvscr.cz

Región: Plzeňský kraj.

Ver 80 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Státní veterinární správa.

Obraťte se na kontaktní osobu. MVDr. Václav Poláček. E-mail: v.polacek.kvspsvscr.cz .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: v.polacek.kvspsvscr.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:21381340722.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Veterinarios › Veterinarios ofertadas.