Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Noruega > Mecánicos-montadores de instalaciones de refrigeración y climatización > Ventilasjonsmontør

Trabajos de Mecánicos-montadores de instalaciones de refrigeración y climatización en Noruega

Ventilasjonsmontør

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Mecánicos-montadores de instalaciones de refrigeración y climatización.

Craft and related trades workers : Building and related trades workers, excluding electricians : Building finishers and related trades workers : Air conditioning and refrigeration mechanics

Descripción de la oferta de trabajo:

Arbeidsoppgaver

Innvendig og utvendig montering både på næringsbygg og bolig.

Montering av beslag og kanaler

Montering av ventilasjonsaggregater, vifter og avtrekksvifter

Ønskede kvalifikasjoner

Fagbrev innen blikk/ventilasjon er en fordel, men ikke et krav

Lese og forstå tekniske tegninger

Kommunisere på norsk eller engelsk

Vi tilbyr

Gode lønns- og arbeidsvilkår

Ryddige arbeidsforhold og et godt arbeidsmiljø

Varierte og utfordrende arbeidsoppgaver

Tiltredelse etter avtale

God oppfølgingDersom dette kan være noe for deg, så ønsker å høre fra deg så snart som mulig.

Alle henvendelser blir behandlet konfidensielt også overfor oppdragsgiver dersom det er ønskelig.

Søknader blir behandlet forløpende.

For flere opplysninger rundt stillingen, ta kontakt med Safet Sadriu på tlf: 481 68 188 eller safetaxuda.no

Do Twoich zadan nalezec bedzie

Instalowanie wentylacji

Serwis i konserwacja istniejacej wentylacji, praca z rysunkami technicznymi

Wymagania

Certytfikat w zakresie wentylacji – bedzie mile widziany, ale nie jest wymagany

Minimum 3-letnie doswiadcznie jako monter wentylacji

Czytanie ze zrozumieniem rysunku technicznego-montazowego ,konstrukcji

Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy

Legalne zatrudnienie na czas okreslony w oparciu o umowe o prace zgodna z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

Stabilne wynagrodzenie, dogodne warunki pracy oraz srodowisko

Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

Doskonalenie umiejetnosci

Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalnosci w urzedach Norweskich

Mozliwosc skorzystania z feriepenger 12%

Prace na dlugich projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesylanie CV w jezyku polskim lub angielskim, tak szybko jak jest to mozliwe.

W celu uzyskania wiekszej ilosci informacji prosimy o kontakt z Safet Sadriu tel: 481 68 188 email safetaxuda.no - w jezyku angielskim lub z Katarzyna Reniszewska tel: 91902724 email kateaxuda.no - w jezyku polskim i angielskim

Se annonse

PAM

País del trabajo: Noruega.

Número de puestos: 4.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: AXUDA AS.

Instrucciones para solicitar:

See jobdescription

Identificador de la vacante:57021904000212.

Ver las 164 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Mecánicos-montadores de instalaciones de refrigeración y climatización ofertadas.