Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Expendedores de gasolineras > Venkovní Prodejce čerpacích Stanice Shell , Obsluha čerpacích Stanic A Mycích Linek Dopravních Prostředků

Venkovní prodejce čerpacích stanice Shell , Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Empleos en República Checa (Středočeský kraj) de Expendedores de gasolineras

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Expendedores de gasolineras.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti prodeje › Ostatní pracovníci v oblasti prodeje › Obsluha čerpacích stanic.

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:

Shell Mladá Boleslav, Jičínská ul.

Prvotní kontakt:

e-mail: shell8081csshell.net

Na čerpací stanici Shell Mladá Boleslav přijmeme venkovního prodejce, pouze na denní 12 hod. směny.

Pracovní náplň prodejce:

- Informování zákazníka o výhodách paliv Shell

-Tankování pohonných hmot

- doplňování provozních kapalin

- Péče o zákazníka

- Péče o areál čerpací stanice

Požadujeme:

- komunikativnost,

- příjemné vystupování, flexibilitu.

Nabízíme:

- osobní bonusy v závislosti na celkovém přístupu k prodeji a k vykonávání zadaných úkolů.

- Profesní životopis zašlete na e-mail: shell8081csshell.net

Región: Středočeský kraj.

Ver 120 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Lenka Maxová.

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Maxová. E-mail: shell8081csshell.net .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: shell8081csshell.net

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:28324680747.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Expendedores de gasolineras ofertadas.