vedoucí/vedoucího oddělení datové a informační podpory odboru informatiky , Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Oferta de Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones en Jihomoravský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones.
Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Descripción de la oferta de trabajo:
Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo vedoucí/vedoucího oddělení datové a informační podpory odboru informatiky s místem výkonu práce Brno, Žerotínovo nám. 449/3, PSČ 601 82 Brno Předpoklady a požadavky: dosažené vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, studijní obor nejlépe studijní obory zaměřené na oblast informatiky a komunikačních a informačních technologií znalosti oboru operační systém MS Windows, HW a SW pro provoz sítě, bezpečnost dat, komunikační prostředí datových sítí, MS Exchange, tvorba a správa rozsáhlých databází praxe ve veřejné správě vítána, jazykové znalosti vítány další požadované dovednosti pokročilé ovládání PC, praxe na místě vedoucího zaměstnance výhodou, schopnost řídící a koncepční práce, schopnost pracovat v týmu a tým vést a motivovat, tvůrčí a analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu, schopnost řešit problémy, zodpovědnost ochota se dále vzdělávat a v praxi znalosti aplikovat, pečlivost, přesnost, preciznost, chopnost koncepční práce. Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 20. listopadu 2017. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno. Všechny požadavky a předpoklady musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení. Kontaktní pracovník - Ing. Miroslav Vacula, vedoucí odboru informatiky, telefon 54165 8841. Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 12. Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody Náležitosti přihlášky jsou: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), telefonní spojení, datum a podpis. Odkaz na internetový portál, kde je pozice uvedena v plném znění: www.kr-jihomoravsky.cz (http://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?PubID=13613&TypeID=1) Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 502 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 22160.0 CZK mínimo y 33300.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ved. odboru informatiky Ing. Miroslav Vacula

Empresa: Jihomoravský kraj.

Contacto: Ved. odboru informatiky Ing. Miroslav Vacula

Teléfono: +420 541 651 221.

Ver las 264 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.