Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Desarrolladores de software > Vedoucí Vývojář Softwaru Php , Vývojáři Softwaru

Contrato en República Checa (Hlavní město Praha) de Desarrolladores de software

Vedoucí Vývojář Softwaru Php , Vývojáři Softwaru

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Vývojáři softwaru

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU : Na bojišti č.p. 1472/20, Nové Město, 120 00  Praha 2

KONTAKT : Ellen Navrátilová, HR manager, tel.: +420 774 997 782 (pracovní dny, 9.00 - 17.00h) , e-mail: e.navratilovaaliceinvest.com

Naplň práce: Vývoj a podpora vlastního CRM systému, zaměřeného na poskytování nebankovních půjček, integrace s databází obchodních zástupců. Kontrola práce outsourcingových vývojářů.

Požadavky: min. bakalářské vzdělání v oblasti IT, zkušenost s vývojem min. 3 roky. Programování v:  PHP 5.3-7.1, Golang. Python 2.7-3.1, Javascript, CoffeScript, JQuery.

Dovednosti: Object-Oriented Programming(OOP), prototyping, refactoring, Vim, Docker, Unix, NumPy, Team management.

Angličtina - pokročilá technická úroveň.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 423 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 52000 mínimo y 55000 máximo (CZK mensual).

Empleador: EMMA´S CREDIT.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ellen Navrátilová, HR manager. Tel.: +420 774 997 782. E-mail: aliceinvest.com" rel="nofollow">e.navratilovaaliceinvest.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 774 997 782
  • Correo electrónico: e.navratilovaaliceinvest.com

Identificador de la vacante:19487760751.

Ver las 687 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software ofertadas.