Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Constructores de casas > Vedoucí Tuzemských Montáží , Pracovníci Montovaných Staveb

Empleos de Constructores de casas en Jihomoravský kraj (República Checa)

Vedoucí Tuzemských Montáží , Pracovníci Montovaných Staveb

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Constructores de casas.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech : Pracovníci montovaných staveb

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní náplň:

Vedení krátkodobých tuzemských montáží (cca 2 měsíce v součtu/rok)

Rozdělování a koordinace práce

Samotná práce montéra - zámečníka

Mimo externí montáže budete vykonávat práce montážního dělníka v závodě

Požadujeme:

Zkušenosti s vedením lidí

Základní znalost čtení technické dokumentace

Svářečské zkoušky CO2 výhodou

Nabízíme:

Stabilní práci, pravidelný růst mzdy

Bonus měsíční výkonnostní odměny

Zvláštní příplatky po dobu montáže

Týden dovolené navíc

Stravování ve firmě s příspěvkem

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 232 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 35000 mínimo y 50000 máximo (CZK mensual).

Empleador: SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Ivana Michálková, MBA. Tel.: +420 736 531 989. E-mail: sszn.cz" rel="nofollow">personalnisszn.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 736 531 989
  • Correo electrónico: personalnisszn.cz

Identificador de la vacante:18783800711.

Ver las 277 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Constructores de casas ofertadas.