Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos > Vedoucí Týmu - Supervisor, Vedoucí Provozu V Ostatních Zařízeních

Vedoucí týmu - supervisor, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Demanda en República Checa (Jihomoravský kraj) de Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Provozní pracovníci : Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: vedení týmu pracovníků v call centru, školení a motivace, zodpovědnost za chod a výsledky oddělení, pravidelné reporty,vedení související agendy.

Požadujeme: min.

SŠ vzdělání, komunikační a prezentační dovednosti, aktivní přístup, uživatelská znalost práce na PC, zkušenost na vedoucí pozici výhodou.

Nabízíme: velmi dobré mzdové ohodnocení s fixní složkou mzdy, pravidelná pracovní doba: PO - PÁ 8.00 - 16.30 hod, standardní pracovní poměr na pracovní smlouvu, po půl roce pracovní smlouva na dobu neurčitou, 25 dní placeného volna, zaměstnanecké benefity – stravenky, sick days, multisport karta a příspěvek na dopravu, dovolená na Pálavě nebo v Bulharsku, vstupní a průběžná odborná školení ZDARMA, klimatizované kanceláře v centru Hodonína, snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží.Nástup:dohodou.V případě zájmu o pozici zašlete svůj životopis na email:personalniamaxsro.cz Kontakt:544 529 940, facebook.com/amaxsro Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi.Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 380 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 26000 máximo (CZK mensual).

Empleador: AMAX, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Aneta Hošková. Tel.: +420 544 529 940. E-mail: personalniamaxsro.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 544 529 940
  • Correo electrónico: personalniamaxsro.cz

Identificador de la vacante:12251420780.

Ver las 248 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.