Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos > Vedoucí Stravování - Provozář/ka, Vedoucí Provozu V Ubytování, Stravování A Pohostinství (kromě školních Jídelen A Menz)

Ofertas de Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos en República Checa (Liberecký kraj)

Vedoucí Stravování - Provozář/ka, Vedoucí Provozu V Ubytování, Stravování A Pohostinství (kromě školních Jídelen A Menz)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Provozní pracovníci : Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Zaměstnanec bude zařazen v 7. platové třídě., platový stupeň dle dosažené praxe. povinnosti dle NV č.

469/2002 Sb.

1.2.8. -Organizace provozu velkokapacitního stravovacího zařízení včetně zajišťování ekonomické agendy, stanovování technologických postupů a zajišťování jejich dodržování včetně kontroly dodržování hygienických postupů. -Komplexní zajišťování provozu včetně jejího hospodárného využití po provozně ekonomické stránce, organizace prováděných prací. .Zajišťuje dodržování programu odpadového hospodářství.

Odpovědnost -Řídí stravovací úsek, odpovídá ze jeho provoz a plynulý chod. -Řídí kuchaře a další personál Stravování a potraviny -Sestavuje s vrchní sestrou jídelní lístky, dbá na zajištění určených stravovacích norem tak, aby byly pokrmy připravovány chutně, včas a odpovídající kvalitě.

Kontroluje pestrost jídel a dodržování technologických postupů přípravy běžné stravy a diet, a hygieny jídel. -Zajišťuje objednávky a nákup potravin, odpovídá za jejich správné převzetí. -Kontroluje záruční lhůty uskladněných potravin a způsob jejich uložení. -Vede skladovou evidenci tak, aby přesně souhlasila se stavem zásob v skladech potravin. -Vede denní spotřebu potravin, zpracovává uzávěrku spotřeby potravin. -Vede přehled stravovaných klientek a zaměstnanců -Odpovídá za dodržování finančního limitu norem ve stravování a přísné dodržování spotřebních norem. -Provádí vyúčtování stravy za běžný měsíc. -Dohlíží na likvidaci biologicky rozložitelného odpadu z kuchyně dle vnitřní směrnice odpadového hospodářství Ekonomika a pracovně právní záležitosti -Zpracovává měsíční rekapitulaci pro zřizovatele (počet jídel podle skupiny strávníků, plánované a skutečné náklady na potraviny, přehled o přeplatcích a nedoplatcích …). -Odpovídá za inventář -Dbá na hospodárné zacházení s pracovními pomůckami a osobními ochrannými prostředky, ručí za jejich přesnou evidenci. - Zodpovídá za řádné vedení veškerých písemností týkajících se personální agendy kuchařek. -Vede evidenci nepřítomných kuchařek. -Zpracovává návrh plánu dovolených.

Různé -Po projednání s vedením ústavu vydává provozní řád kuchyně (způsob a dobu vydávání pokrmů, příchod a odchod strávníků …). -Je odpovědný za dodržování hygienických předpisů a předpisů BOZP. - Kontroluje dodržování sanačního řádu kuchyně. -Vede knihu inspekčních záznamů. -Kontroluje závěry stravovací komise.

Nabízíme: zajištěné stravování, dovolená 5 týdnů První kontakt telefonicky nebo emailem!

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 229 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 27/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20920.0 CZK mínimo y 27470.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Ing. Pavel Kos, ředitel

Empresa: Domov Sluneční dvůr, příspěvková organizace.

Contacto: Ing. Pavel Kos, ředitel

Email: domovslunecnidvurReemplazar por una arrobaseznam.cz

Teléfono: +420 728 972 996.

Ver las 162 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.