Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Directores de servicios de bienestar social > Vedoucí Sociální Pracovník/ce V Nízkoprahovém Denním Centru A V Noclehárně, řídící Pracovníci V Oblasti Pobytových Sociálních Služeb (kromě Péče O Seniory)

vedoucí sociální pracovník/ce v Nízkoprahovém denním centru a v Noclehárně, Řídící pracovníci v oblasti pobytových sociálních služeb (kromě péče o seniory)

Demanda de Directores de servicios de bienestar social en República Checa (Ústecký kraj)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de bienestar social.

Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti vzdělávání, zdravotnictví, v sociálních a příbuzných oblastech : Vedoucí a řídící pracovníci v sociální oblasti (kromě péče o děti a seniory)

Descripción de la oferta de trabajo:

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis pod značkou výběrového řízení " KL NDC NOC VSP " na email: m.slavickovanadeje.cz

Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří

Požadujeme - vysokoškolské vzdělání odpovídající zákonu o sociálnch službách č.108/2006 Sb., občanská bezúhonnost, zkušennosti s vedením týmu výhodou, sociální cítění, časová flexibilita, znalost práce na PC, možnost prodloužení pracovní smlouvy

Nabízíme - plat 27.500,- při plném úvazku

Región: Ústecký kraj.

Ver 202 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Salario: mínimo 27500 (CZK mensual).

Empleador: NADĚJE .

Obraťte se na kontaktní osobu. Monika Slavíčková. E-mail: nadeje.cz" rel="nofollow">m.slavickovanadeje.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: m.slavickovanadeje.cz

Identificador de la vacante:15180790710.

Ver las 41 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de bienestar social ofertadas.