Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Vedoucí Směny., Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Strojírenství

VEDOUCÍ SMĚNY., Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Contratación de Supervisores de industrias manufactureras en República Checa (Jihomoravský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

VEDOUCÍ SMĚNY.

Pracovní náplň:

Organizování plynulého průběhu výroby, vedení, zaškolování a kontrola zaměstnanců, kontrola kvality výrobků, organizace změn a plnění plánu výroby, spolupracuje s nadřízeným.

Nabízíme:

Měsíční bonus ke mzdě, příplatek ke mzdě za docházku, příspěvek na závodní stravování a dojíždění do práce, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní účely, dovolená navíc, pracovní oblečení a obuv, firemní tarif pro soukromé účely, odborná vzdělávání a školení, růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání a další.

Požadujeme:

komunikační, organizační dovednosti, schopnost vedení lidí, práce na PC, 3 směnný provoz.

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mailovou adresu d.idesovafrauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897. Více informací poskytujeme také osobně na adrese Bratislavská 130/2, Hustopeče.

Nevíte, čím se naše společnost zabývá? Podívejte se na následující firemní video: https://www.youtube.com/watch?v=mxitOFZDw3k

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 277 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 31800 (CZK mensual).

Otros beneficios: Gastos de viaje; Comidas incluidas.

Empleador: Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Denisa Idesová. Tel.: +420 519 301 897. E-mail: frauenthal-automotive.com" rel="nofollow">d.idesovafrauenthal-automotive.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 519 301 897
  • Correo electrónico: d.idesovafrauenthal-automotive.com

Identificador de la vacante:16206220778.

Ver las 234 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.