Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Directores de empresas de abastecimiento, distribución > Vedoucí Skladu, řídící Pracovníci V Oblasti Skladování

Vedoucí skladu, Řídící pracovníci v oblasti skladování

Contrato en República Checa (Jihočeský kraj) de Directores de empresas de abastecimiento, distribución

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de abastecimiento, distribución y afines.

Traducción de la profesión: Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci › Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech › Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a příbuzných oborech › Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech.

Descripción de la oferta de trabajo:

Vedoucí skladu - vzdělání střední odborné s výučním listem, plný úvazek, jedna směna, zaměstnání na dobu neurčitou, hrubá mzda od 30 000,--Kč do 45 000,--Kč. Pracoviště Kaplice.

Náplň práce:

- Plná zodpovědnost za sklad/skladové zásoby

- Vedení evidence skladových položek

- Zodpovědnost za inventuru

- Příjem a výdej skladových zásob

- Administrativní činnost v systému Vision

Požadavky na pozici:

- Řidičské oprávnění sk. B

- Orientace v katalogu náhradních dílů

- Základní znalost anglického jazyka a neměckého jazyka

- Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou

Nabízíme:

- Stravné

- Firemní oblečení

- Služební telefon

- Po zapracování služební auto

- Pracovní smlouva na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou

Benefity: stravenky, firemní oblečení, školení

Kontakt: Tuček Jan, DiS., Bc. Ilona Bohunová, tel.: 702 220 803, e-mail: tuceklesni-technika.cz , bohunovalesni-technika.cz

Región: Jihočeský kraj.

Ver 110 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: REPAROSERVIS spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Ilona Bohunová Tuček Jan, DiS.. Tel.: +420 702 220 803. E-mail: tuceklesni-technika.cz , bohunovalesni-technika.cz . Adresa: Lnářská 907/12, Uhříněves, 104 00  Praha 114.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 104 00; Dirección: Lnářská 907/12, Uhříněves, 104 00 Praha 114
  • Teléfono: +420 +420 702 220 803
  • Correo electrónico: tuceklesni-technika.cz, bohunovalesni-technika.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:21386600741.

Ver las 160 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de abastecimiento, distribución y afines ofertadas.