Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Directores de industrias manufactureras > Vedoucí Provozu, řídící Pracovníci Ve Zpracovatelském Průmyslu

Vedoucí provozu, Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Contrato de Directores de industrias manufactureras en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras.

Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

13212   Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

ZamK

Místo výkonu práce: Vratimovská 689/117, Kunčice, Ostrava

Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě na adrese pracoviště, tel. 720 747 927.

Náplň práce: navrhuje a zajišťuje základní cíle výroby oceli v souladu se strategií společnosti, řídí a organizuje ocelárenský proces, je zodpovědný za vedení lidí svěřeného provozu, připravuje dlouhodobý plán rozvoje provozu, je odpovědný za dodržování technologických postupů svěřeného provozu.

Požadovaný profil: výborná znalost procesů hutní výroby, znalost technologických procesů Ocelárny, zkušenosti s vedením pracovních týmů výhodou, výborná znalost anglického a českého jazyka, bakalářské vzdělání.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 274 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 60000 mínimo y 80000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Liberty Ostrava a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martin Antal. Tel.: +420 720 747 927. E-mail: libertysteelgroup.com" rel="nofollow">martin.antallibertysteelgroup.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 720 747 927
  • Correo electrónico: martin.antallibertysteelgroup.com

Identificador de la vacante:18471400765.

Ver las 260 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras ofertadas.