Vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Ofertas de Supervisores de tiendas y almacenes en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: • vedení kolektivu prodejny • vedení administrativy prodejny • objednávání zboží • odpovědnost za chod prodejny • příprava zboží k prodeji • prodej a nabídka zboží • obsluha zákazníků • zodpovídá za řádný a včasný odvod tržeb a hotovostí • dodržování předepsaných standardů Požadujeme • vyučení popř. praxe v maloobchodě • znalost práce na pokladně • zodpovědnost a spolehlivost • výborné komunikační a řídící schopnosti • výhodou praxe na vedoucí pozici v maloobchodní prodejně (vedoucí, zástupce vedoucí prodejny) • výhodou zkušenosti s vedením kolektivu Nabízíme • příspěvek na praní pracovních oděvů • příspěvek na penzijní připojištění • odměny při pracovních a životních výročích • nástup dle dohody a možností uchazeče • zvýhodněné mobilní volání • vstupní zaškolení přímo na prodejně, Jiné výhody - stravenky , Zvláštní prémie - prémie dle obratu prodejny

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 348 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 91.7 CZK (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Bc. Zuzana Buroňová

Empresa: H R U Š K A , spol. s r.o..

Contacto: Bc. Zuzana Buroňová

Email: personalniReemplazar por una arrobahruska.info

Teléfono: +420 596 948 103.

Ver las 200 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.