Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de tiendas y almacenes > Vedoucí Prodejny, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Contratación de Supervisores de tiendas y almacenes en República Checa

Vedoucí Prodejny, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

8.1.2021/ Směnnost různá, dle rozpisu směn.

Typ pracovního poměru: práce na dobu určitou, 6 měsíců- po zhodnocení pracovních výsledků možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

Vyučení v oboru prodavač, zkušenost v maloobchodní činnosti vítána, organizační schopnosti, zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické práci.

Řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců, organizace práce a pracovních procesů.

Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás- Kariéra.

NABÍZÍME: 13. plat, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona, odměny při životním nebo pracovním výročí.

KONTAKT: e-mailem karierajednota.cz, telefonicky 519500958 Luci Peterková

Número de puestos: 1.

Empleador: Jednota, spotřební družstvo v Mikulově.

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Peterková. Tel.: +420 519 500 958. E-mail: jednota.cz" rel="nofollow">karierajednota.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 519 500 958
  • Correo electrónico: karierajednota.cz

Identificador de la vacante:20451400752.

Ver las 141 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.