Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de tiendas y almacenes > Vedoucí Prodejny, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

VEDOUCÍ PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Contratación de Supervisores de tiendas y almacenes en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

VEDOUCÍ PRODEJNY - Místo výkonu práce: Komárov.

Upřesňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou.

Požadavky: ideálně vyučen v oboru, praxe v obchodu výhodou.

Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně.

Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 110 kč, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, odměny při životním a pracovním výročí, ročně kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá 6:00-14:30hod.), e-mailem.

Región: Středočeský kraj.

Ver 254 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 24000 mínimo y 26000 máximo (CZK mensual).

Empleador: COOP Hořovice, družstvo.

Obraťte se na kontaktní osobu. Hana Dvořáková. Tel.: +420 311 548 723. E-mail: coophorovice.cz" rel="nofollow">dvorakovacoophorovice.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 311 548 723
  • Correo electrónico: dvorakovacoophorovice.cz

Identificador de la vacante:16502450727.

Ver las 170 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.