Vacante en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Directores de empresas de construcción

Vedoucí Pobočky - Opava, řídící Pracovníci Stavebního Provozu

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de construcción.
Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví.

Descripción de la oferta de trabajo:
pracoviště Opava - Náplň práce - řízení obchodní činnosti pobočky a zajištění jejího provozu, odpovědnost za plnění obchodních cílů a celkový chod pobočky, aktivní prodej střešního sortimentu, péče o stávající zákazníky, komunikovat se zákazníky, poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu, zpracovávat cenové nabídky, pravidelný reporting vedení společnosti - Požadujeme - SŠ vzdělání - nejlépe technického nebo obchodního směru, praxi na obdobné pozici velkou výhodou, komunikativnost, odpovědnost a samostatnost, zkušenost s vedením týmu, manažerské dovednosti, odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu, zkušenost s aktivním prodejem, obchodní talent a příjemné vystupování, velmi dobrý zákaznický přístup (vstřícnost), ochotu učit se novému a dále se vzdělávat, znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook), ŘP sk. B - aktivní řidič - Nabízíme -práci na HPP, zajímavé motivační finanční ohodnocení závislé na výsledcích, výkonnostní odměny, věrnostní odměny, mobilní telefon, notebook, pravidelná školení, - Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: nadezda.tomankovaReemplazar por una arrobasalvatorstrechy.cz.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 288 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 28000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Naděžda Tománková

Empresa: SALVATOR STŘECHY s.r.o..

Dirección: Loukov 90, 768 75 Loukov.

Contacto: Naděžda Tománková

Email: nadezda.tomankovaReemplazar por una arrobasalvatorstrechy.cz

Teléfono: +420 573 501 756.

Ver las 164 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de construcción ofertadas.