VEDOUCÍ ODDĚLENÍ INSPEKCE SILNIČNÍ SÍTĚ, Řídící pracovníci v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací

Ofertas de empleo de Directores de administración y servicios en Liberecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes.
Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře : Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků : Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Krajská správa silnic Libereckého kraje, pracoviště Semily Platové zařazení: - 12. platová třída dle nařízení vlády č.564/2006 Sb. s možností dalšího růstu - rozpětí základního platu od 21.000,- Kč do 27.000,- Kč - platový stupeň dle započitatelné praxe a dosaženého vzdělání - osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity Kvalifikační předpoklady: VOV nebo VŠ vzdělání stavebního směru, obor dopravní stavby Charakteristika vykonávané činnosti: - zodpovídá za činnost oddělení a kontrolu podřízených zaměstnanců - provádí kontrolu silniční sítě a jejích součástí - zodpovídá za zadávání prací, kontrolu jejich provedení a kontrolu podkladů pro fakturaci - spolupracuje s orgány DI PČR a orgány státní správy a samosprávy - zodpovídá za kontrolu čerpání finančních prostředků z rozpočtu organizace Jiné požadavky: - praxe v oboru správy a údržby silnic nebo v silničním stavitelství alespoň 3 roky - znalost zákona č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích - výborné organizační a komunikační schopnosti - flexibilita, schopnost týmového vedení - dobrá znalost práce na PC (MS Office, prostředí Windows) - řidičský průkaz skupiny B podmínkou Předpokládaný termín nástupu: září 2017 Způsob podání přihlášky: - písemně na adresu Krajská správa silnic Libereckého kraje, p. o., personální oddělení Československé armády 4805/24, 466 05 Jablonec nad Nisou - elektronicky na e-mail: jana.krykorkovaReemplazar por una arrobaksslk.cz Součástí přihlášky bude strukturovaný životopis uchazeče a do předmětu zprávy uveďte název pozice.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 162 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 21000.0 CZK mínimo y 27000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Krykorková

Empresa: KRAJSKÁ SPRÁVA SILNIC LIBERECKÉHO KRAJE.

Contacto: Ing. Krykorková

Email: jana.krykorkovaReemplazar por una arrobaksslk.cz

Ver las 193 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.