Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Supervisores de secretaría > Vedoucí Oddělení Evidence A Podpor V Nezaměstnanosti, Kop Plzeň - Město, Vedoucí V Oblasti Administrativních Agend

Búsqueda de Supervisores de secretaría en República Checa (Plzeňský kraj)

Vedoucí Oddělení Evidence A Podpor V Nezaměstnanosti, Kop Plzeň - Město, Vedoucí V Oblasti Administrativních Agend

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Supervisores de secretaría.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Vedoucí administrativních agend

Descripción de la oferta de trabajo:

Plné znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení včetně potřebných formulářů pro podání přihlášky naleznete na http://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera pod příslušným místem pracoviště a č. j.

UPCR-2018/46296-78099815“.

Posuzovány budou žádosti[1] o přijetí do služebního poměru a jmenování na služební místo nebo žádosti o jmenování na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 11. června 2018, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Plzni, Kaplířova 7, 320 73 Plzeň, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese.

Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelnaReemplazar por una arrobapm.mpsv.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 6gyzph2.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“, a „Výběrové řízení pod č. j.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 20450.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Www.portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera

Empresa: Úřad práce České republiky.

Contacto: Www.portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera

Ver las 160 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Supervisores de secretaría ofertadas.