Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ingenieros industriales y de producción > Vedoucí Logistiky A Expedice - Přírodní Kosmetika, Specialisté V Oblasti Logistiky

Vedoucí logistiky a expedice - přírodní kosmetika, Specialisté v oblasti logistiky

Contratación de Ingenieros industriales y de producción en República Checa

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Inženýři v průmyslu a ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

pracoviště Střílky

- Náplň práce: Vedení a koordinace týmu skladníků a expedičního týmu ve dvousměnném provozu. Řízení chodu skladových činností a vedení skladu. Kontrola příjmu a výdeje zboží, šarží a expirace zboží. Koordinace s kolegy z nákupu a výroby. Nastavení skladových procesů, řešení nedostatků a pravidelná komunikace s vedením společnosti. Pravidelná inventarizace, hlídání skladových zásob, zajištění značení skladu a uloženého zboží. Příležitostné převážení zboží na kratší vzdálenosti.

- Požadavky: Vyučení, Řidičský průkaz skupiny B a praxi v řízení. Zkušenosti s účetnictvím a fakturací, ideálně v účetním systému Money. Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office).

Praxi na obdobné pozici a zkušenost s vedením týmu. Znalost skladového hospodářství. Organizovanost, pečlivost, zodpovědnost. Alespoň základní znalost anglického jazyka. Bezproblémové zvládání stresu a zátěže. Práce může být fyzicky náročnější. Být týmový hráč.

- Výhodou: Oprávnění k řízení manipulačních vozíků

- Nabízíme: Prostor ke vzdělávání a rozvíjení svých znalostí. Možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí. Stravování zdarma ve Wellnes restauraci Tilak. Možný okamžitý nástup. Pracovní pozici s velkou zodpovědností, ale možností pracovního růstu. Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu. Příspěvek na dojíždění do zaměstnání. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: karierapurityvision.cz

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Purityvision s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michaela Antesová. Tel.: +420 733 247 109. E-mail: purityvision.cz" rel="nofollow">karierapurityvision.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 733 247 109
  • Correo electrónico: karierapurityvision.cz

Identificador de la vacante:20303720774.

Ver las 243 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción ofertadas.