Trabajar en Louna-Eesti (Estonia) de Técnicos y profesionales

Vedelkütuste Tootejuht- Müügiesindaja

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
Kasuks tuleb eelnev kogemus vedelkütuse hulgimüügi või põllumajanduses kasutavate toodete ost-müügi valdkonnas; juba olemasolevad võimalikud kliendid (põllumajanduses, transpordis jne); head suhted nn võimalike uute klientidega ja nende teadmine/tundmineseoses müügimahu kasvuga võtame äri- ja väikekliendi kütuste hulgimüügiosakonda tööle müügiesindaja, kelle töö eesmärk on klientidele suunatud vedelkütuse hulgimüük (koos kohale veoga) ja toodete (tankimisseadmed; mahutid; väiketanklad) ning teenuste (tankimisseadmete ja mahutite hooldus, paigaldus) müük. Sinu peamised tööülesanded on: telefonimüük, pakkumiste koostamine, klientide nõustamine, läbirääkimiste pidamine;- elektroonsete pakkumiste edastamine; lepingute sõlmimine; klientide krediidi- ja ostukäitumise jälgimine; olemasolevate kliendisuhete arendamine; müügimahu kasvatamine läbi uute kliendikontaktide loomisel Eestis.koolitust, telefoni.kui Sulle meeldib müük; kui Sa oled veendunud, et läbirääkimiste tulemusena sünnivad suured otsused; Sinu põhiliseks ülesandeks on leida kliente ja neid teenindada, Sa arendad meie toodet ja teenust ning kasvatad klientide rahulolu läbi suurepärase kliendikogemuse pakkumise. Sa oled osa professionaalsest meeskonnast, kes töötab rahvusvahelises keskkonnas eesmärgiga saavutada seatud eesmärgid.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 624 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: estonio: (notable) ,ruso: (bueno) .

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Janek Kirjutaja, janekReemplazar por una arrobaoilman.ee, 516 0748

Empresa: OÜ Oilman.

Dirección: Jõgeva maakond.

Contacto: Janek Kirjutaja

Email: janekReemplazar por una arrobaoilman.ee

Teléfono: 516 0748.

Ver las 326 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio ofertadas.