Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Bomberos > Vatrogasni Tehničar/tehničarka

VATROGASNI TEHNIČAR/TEHNIČARKA. Croacia

Ofertas de Bomberos en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Bomberos.

Service and sales workers : Protective services workers : Protective services workers : Fire-fighters

Descripción de la oferta de trabajo:

Mi smo tvrtka s gotovo stogodišnjom tradicijom i ugledom u proizvodnji konditorskih proizvoda i žestokih alkoholnih pića. Razvijajući poslovanje svoj uspješni tim želimo osnažiti – što kvalitetnije pozicionirati na tržištu, stoga

r a s p i s u j e m o

N A T J E Č A J  ZA

VATROGASNI TEHNIČAR (SSS) - 2 izvršitelja

Kandidat treba imati:

- 6 mjeseci radnog iskustva,

- ovlaštenje za vatrogasca,

- osnove poznavanja rada na računalu

- posebni uvjeti: prilagodljivost, samodisciplina, samostalnost u radu.

Zainteresirani kandidati mogu poslati svoju ponudu, kratak životopis i dokaz o ispunjavanju uvjeta u roku 14 dana od objave na adresu:

ZVEČEVO prehrambena industrija, d.d. Požega, Kralja Zvonimira 1, 34 000 Požega uz naznaku „ za natječaj „.

Opis posla:

- svakodnevni redoviti i detaljni obilasci poslovnih prostorija i proizvodnih pogona;

- redovite provjere ispravnosti vatrogasne opreme i pristupa istog;

- nadzor nad vatrogasnim pristupima te upozoravanje odgovornih radnika o uočenim nepravilnostima;

- vodi brigu o redovitom paljenju i gašenju svjetla u pogonima i krugu Društva;

- pravovremena reakcija i sudjelovanje u otklanjanju nepogodnosti prilikom požara, poplava i drugih nepogoda;

- obavlja i druge poslove po nalogu Poslodavca.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: ZVEČEVO D.D..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kralja Zvonimira 1, 34000 Požega, "za natječaj"

Ver las 32 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Bomberos ofertadas.