Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Empleados contables y encargados del registro de materiales > Vastuvõtu Inspektor

Empleo en Estonia de Empleados contables y encargados del registro de materiales

Vastuvõtu Inspektor

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales.

Ametnikud : Arve- ja registripidamisametnikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Maxima Logistikakeskusesse (kuivladu)

Tööülesanded: · vastuvõetavate veoste/ taara koguse, kvaliteedi ja kehtivusaegade kontroll

· vastuvõetavate veoste/ taara registreerimine laoprogrammis läbi skänneri

Omalt poolt pakume: Vastutusrikkast ja huvitavat tööd kaasaegses logistikakeskuses, lisatasu vastavalt sinu tulemustele, enesetäiendusvõimalusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Ettevõtte kulul organiseeritud transporti, toitlustust, tööriided ja erialaseid koolitusi.

Muud nõuded: Sinult ootame:

· valmisolekut füüsiliseks tööks

· kohusetundlikkust, täpsust ja head pingetaluvutust

· eelnevat töökogemust logistika valdkonnas

Kasuks tuleb eelnev kogemus skänneriga töötamisel

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MAXIMA Eesti OÜ (http://www.maxima.ee).

Instrucciones para solicitar:

Töökoht asub Maxima Logistikakeskuses, Õlleköögi tee 24, Kurna vallas.
Palume kandideerida läbi kandideerimiskeskkonna.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: cvmaxima.ee

Identificador de la vacante:1415369.

Ver las 66 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales ofertadas.