Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > ingeniero en salud y seguridad/ingeniera en salud y seguridad > Strokovni Sodelavec Za Področje Varnosti, šifra Dm H027002 - M/ž

Oferta de empleo de ingeniero en salud y seguridad/ingeniera en salud y seguridad en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Strokovni Sodelavec Za Področje Varnosti, šifra Dm H027002 - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero en salud y seguridad/ingeniera en salud y seguridad.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) › Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ZA VARNOST PRI DELU, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, ZAGOTAVLJANJE VARNIH DELOVNIH SREDSTEV, POSTOPKOV IN VARNIH DELOVNIH POGOJEV V ZAVODU IZVAJANJE USPOSABLJANJ DELAVCEV ZA VARNO DELO IN IZDAJANJE NAVODIL ZA VARNO DELO STROKOVNA POMOČ PRI UREJANJU VARSTVA PRI DELU V INTERNIH AKTIH ZAVODANADZOR NAD UKREPI POŽARNEGA VARSTVA IN SKRB ZA POŽARNI RED TER POŽARNI NAČRTKOORDINIRANJE UKREPOV V ZVEZI S KEMIKALIJAMI IN RAVNANJEM Z NEVARNIMI SNOVMI VZDRŽEVANJE SISTEMA OSEBNE VAROVALNE OPREME SODELOVANJE/SVETOVANJE Z VODJI PRI KONTROLI UPORABE S STRANI ZAPOSLENIH IN PRI VEČJIH INVESTICIJAH V OPREMO IZDELAVA STROKOVNE PODLAGE ZA OCENO TVEGANJA SODELOVANJE Z INŠPEKCIJSKIMI SLUŽBAMI OBRAVNAVA NEZGOD PRI DELU IN SODELOVANJE Z ZUNANJIMI IZVAJALCI OZIROMA ZAVAROVALNICAMI PRIPRAVA IN IZVEDBA PRAKTIČNIH USPOSABLJANJ ZA EVAKUACIJE DRUGE NALOGE PO NALOGU NEPOSREDNO NADREJENEGA., Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati, ki imajo opravljen Strokovni izpit iz varstva pri delu in strokovni izpiti iz požarnega varstva, ki imajo izkušnje z delom in poznavanje zakonodaje na področju varnosti in zdravja pri delu.

Od kandidatov pričakujemo sposobnost planiranja, organiziranja in komuniciranja, sposobnost ustnega in pisnega izražanja, suveren nastop, proaktivnost, organiziranost in fleksibilnost.

Kandidati naj pri prijavi obvezno navedejo registrsko št. objave na ZRSZ in šifro ter naziv delovnega mesta, na katerega kandidirajo. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1185 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAVOD ZA GRADBENIŠTVO SLOVENIJE, Dimičeva ulica 12 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ZGONEC KRISTINA
Contact Phone: 01 2804 313
Contact Email: kadrizag.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF01192.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero en salud y seguridad/ingeniera en salud y seguridad ofertadas.