Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Soldadores y oxicortadores > Varilec - M/ž

Oferta de empleo en Eslovenia de Soldadores y oxicortadores

Varilec - M/ž

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Soldadores y oxicortadores.

Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Kleparji/kleparke, monterji/monterke kovinskih konstrukcij, livarji/livarke, varilci/varilke ipd : Varilci/varilke ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

VARILEC, poskusno delo , Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, PO NAVODILIH DELOVODJE OZIROMA VARILNEGA INŽENIRJA IZVEDE VARJENJE IN VAR USTREZNE KAKOVOSTI KOT JO DOLOČAJO STANDARDI.

VARJENJE JEKLENIH KONSTRUKCIJ IN CEVOVODOV USTREZNE KAKOVOSTI KOT JO DOLOČAJO STANDARDI.

VARJENJE STROJNIH INŠTALACIJ IN STROJNE OPREME KOT JO DOLOČAJO STANDARDI.

IZDELUJE IN SESTAVLJA RAZLIČNE KLJUČAVNIČARSKE IZDELKE.

OPRAVLJA OSTALA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA., ZNANJE VARJENJA PO POSTOPKIH TIG, MIG, MAG, PLAMENSKO.  Ponujamo: Zaposlitev v uspešnem srednje velikem podjetju.

Stimulativno plačilo.

Priložnost za osebni razvoj.

Če ste odgovorni, visoko motivirani, imate delovne izkušnje na omenjenem področju, vas vabimo, da se nam pridružite.

Vaše pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju pogojev sprejemamo na elektronski naslov: zaposliteveho.si ali po klasični pošti na naslov: EHO d.o.o., Ložnica pri Žalcu 59, 3310 Žalec. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: EHO ELEKTRIKA, HLADILNIŠTVO, OGREVANJE D.O.O., Ložnica pri Žalcu 59 , 3310 ŽALEC.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOŠTOMAJ IRENA
Contact Phone: 03 734 42 00
Contact Email: zaposliteveho.si

Identificador de la vacante:NU83962.

Ver las 518 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Soldadores y oxicortadores ofertadas.