Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales de las ciencias y la ingeniería > Vahetuse Meister

Vahetuse meister. Estonia

Ofertas en Estonia de Profesionales de las ciencias y la ingeniería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Loodus- ja inseneriteaduste abispetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Vahetuse meister organiseerib vahetuse igapäevatööd ning tagab oma meeskonnas tulemuste saavutamiseks vajalikud töötingimused ja –õhkkonna.

Vahetuse meister teeb tihedat koostööd teiste tootmisüksuste ning osakondadega. Lahendab tekkivad tootmistõrked kiirelt ja tulemuslikult. Vastutab tootmisprotsessi kvaliteedi eest.

Omalt poolt pakume: Võimalust valida ise omale meeskond uude avatavasse vahetusse; töötamist 12-tunnistes vahetustes (nii öised kui päevased); tervislike eluviiside ja sportimisvõimaluste toetust; ühisüritusi ja liikumiskampaaniad; õnnetusjuhtumikindlustust.

Muud nõuded: Vahetuse meistriks sobib suurepäraselt aktiivne, positiivse ellusuhtumisega, teotahteline inimene, kes on hea loogilise mõtlemisega, järjekindel ja nõudlik nii enda kui oma alluvate suhtes. Oskab seada eesmärke, planeerida nende täitmist, suhelda inimestega

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 5.

Experiencia: 2 años.

Empleador: JELD-WEN EESTI AS (https://www.jeld-wen.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 58550502
  • Correo electrónico: Kutsmutsjeldwen.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:1455127.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio ofertadas.