Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Cazadores y tramperos > Vadász (vadászat Szervezési, Vadgazdálkodási és Vadászterülethez Kapcsolódó Feladatok)

Búsqueda de Cazadores y tramperos en Del-Alfold (Hungría)

Vadász (vadászat Szervezési, Vadgazdálkodási és Vadászterülethez Kapcsolódó Feladatok)

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros : Trabajadores forestales calificados, pescadores y cazadores : Pescadores, cazadores y tramperos : Cazadores y tramperos.

Szakképesített mezőgazdasági és halászati foglalkozások : Piacra termelő szakképesített erdészeti, halászati és vadászati foglalkozások : Halászok, vadászok és vadbefogók : Vadászok és vadbefogók

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) GYOMAENDRŐD CSEJTI VADÁSZTÁRSASÁG Vadász munkatársat keres gyomaendrőd (endrőd)i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 5502 Gyomaendrőd (Endrőd), II. ker. _ 515., szakmai önéletrajz beküldése elektronikusan.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Vadász, vadtenyésztő, ;Juttatások:Lásd megjegyzés, Speciális követelmények:Lásd megjegyzés, További információ:Fő feladatok: - Apróvadas jellegű vadászterület vadgazdálkodási és vadászati tevékenységének elvégzése - Vadászatok igényes szintű szervezése - Vadgazdálkodási és vadászati berendezések kivitelezése, karbantartása - A hivatásos vadász tevékenységi és felelősségi körébe sorolható feladatok ellátása - A vadászterülethez kötődő vadászati adminisztráció naprakész vezetése - A területen hasznosított lőtt vad szállításának szervezése és lebonyolítása Elvárások: - Középfokú szakmai végzettség - Alapfokú angol vagy német nyelvtudás - Apróvadas területen szerzett több éves szakmai tapasztalat - Önálló felelősség teljes munkavégzés - Önmagára, mind pedig környezetére igényes - Vadászkürt begyakorolt használata - B-kategóriás jogosítvány és saját gépjármű, T-kategóriás jogosítvány előny Amit kínálni tudunk: - Versenyképes jövedelem - Teljesítmény alapú béren kívüli juttatások - Stabil munkáltatói háttér - Rugalmas munkaidő - Önálló munkavégzés, kulturált munkakörülmények

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 458 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 28/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: GYOMAENDRŐD CSEJTI VADÁSZTÁRSASÁG.

Dirección: 5502 Gyomaendrőd (Endrőd), II. ker. _ 515..

Contacto: Varga Zoltán

Email: csejtivtgmail.hu

Teléfono: (30) 3179810.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros : Trabajadores forestales calificados, pescadores y cazadores : Pescadores, cazadores y tramperos : Cazadores y tramperos ofertadas.