Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Oficinistas generales > Všeobecní Administrativní Pracovníci

Všeobecní administrativní pracovníci. Hlavní město Praha

Oferta de Oficinistas generales en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Úředníci › Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů › Všeobecní administrativní pracovníci › Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:

Popis pracovní pozice:

- Telefonní/emailová komunikace a podpora klientů

- Office support

- Administrativa s firemními dokumenty, skenování, archivace došlých faktur

- Zpracovávání elektronické evidence došlé firemní korespondence, alokace kolegům a zajištění odesílání korespondence

- Administrativní podpora/příprava podkladů pro obchodní jednání

- Práce v informačním systému/zadávání dat

Očekávané zkušenosti:

Předchozí zkušenost na obdobné pracovní pozici

Znalost práce s Datovou schránkou

Výborná znalost práce na PC - Word, Excel, PowerPoint

Kladný vztah k práci s IT aplikacemi

Zkušenost s operačními systémy Linux nebo MacOS výhodou

Jazykové dovednosti:

Aktivní znalost českého,  ruského, anglického jazyka (je podmínkou) - nezbytné pro komunikaci s kolegy a klienty.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 413 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: FAS finance company s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. PAVEL MARTYNOV. Tel.: +420 771 217 070. E-mail: supportfasfinance.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 771 217 070
  • Correo electrónico: supportfasfinance.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:21744340718.

Ver las 912 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.