Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Oficinistas generales > Všeobecní Administrativní Pracovníci

Všeobecní administrativní pracovníci. Hlavní město Praha

Oferta de empleo en Hlavní město Praha (República Checa) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU : Koněvova č.p. 289/3, Žižkov, 130 00  Praha 3

KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Liubov Fedorova, tel.: 777921585, e-mail: Liubov.fedorovaalmaxwork.cz

Požadavky: Dobrá znalost slovem a písmem - ČJ, RJ (UJ), znalost AJ je vítána. Příjemné vystupování a komunikativní schopnosti. Dobrá znalost práce na PC – Microsoft Office, Excele, Internet, znalost práce s tiskárnou a skenerem. Samostatnost, spolehlivost, pečlivost. Časová flexibilita, odolnost vůči stresu. Chuť a snaha se učit novým věcem.

Náplň práce: Zpracování dokumentace a administrace účetních dokladů. Vyřizování veškerých administrativních úkonů, správa písemností, odpovědnost za včasné a správné předávání informací. Osobní, e-mailová a telefonická komunikace s úřady, partnery a klienti společností. Vyhledáváni nové klienti společnosti. Vedení evidenci zaměstnanců společnosti. Archivace dokumentů, odpovídá za řádné vedení a úschovu dokumentace. Telefonická komunikace s účetním, obchodním a personálním odděleními. Spolupráce na přípravě propagačních materiálů a marketingových akce (příprava inzerátů). Pravidelně reporting. Dodržování pořádku na pracovišti. Spolupráce dle pokynů ředitelů společnosti.

Zaměstnanecké výhody :

Mzda podle výsledků pohovoru, bonusy za dobře odvedenou práci, služební telefon.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 16280 (CZK mensual).

Empleador: ALMAX WORK-Holding, družstvo.

Obraťte se na kontaktní osobu. Liubov Fedorova. Tel.: +420 777 921 585. E-mail: almaxwork.cz" rel="nofollow">Liubov.fedorovaalmaxwork.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 921 585
  • Correo electrónico: Liubov.fedorovaalmaxwork.cz

Identificador de la vacante:16312250702.

Ver las 800 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.