Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Oficinistas generales > Všeobecní Administrativní Pracovníci

Trabajar de Oficinistas generales en República Checa (Středočeský kraj)

Všeobecní Administrativní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

NEVOLAT! Kontakt pouze emailem.

Náplň práce: Administrativní pracovník v oddělení médií - běžné administrativní činnosti, tvorba inzerátů v grafických programech, komunikace se zákazníky a zpracování inzertních zakázek, průzkum trhu, práce ve firemním informačním systému a s firemními databázemi

Požadujeme: Uživatelskou znalost práce na PC, dobrou pracovní morálku, spolehlivost a loajalitu

Nabízíme: Zázemí české tradiční společnosti, po zapracování možnost posunu na jiné projekty, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity.

Zaměstnanecké výhody: odměny ze zisku, stravenky.

Prosím  nevolejte, ale pište na uvedený kontakt, v případě zájmu Vás budeme kontaktovat.

Jobmatch

Región: Středočeský kraj.

Ver 424 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 17000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ADMINISTER, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Petr Vácha, jednatel. E-mail: administer.cz" rel="nofollow">callcentrumadminister.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: callcentrumadminister.cz

Identificador de la vacante:16057190754.

Ver las 752 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.