Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Oficinistas generales > Všeobecní Administrativní Pracovníci., Všeobecní Administrativní Pracovníci

Všeobecní administrativní pracovníci., Všeobecní administrativní pracovníci

Ofertas de trabajo de Oficinistas generales en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

z: 3.10.2018 Rozšiřujeme tým - hledáme administrativního pracovníka do zaběhlého eshopu Co nabízíme: Stabilním zaměstnání v neustále se rozrůstající firmě.

Práci pouze na ranní směnu s pracovní dobou od 7:30 do 16:00 hod.

Možnost kariérního postupu.

Práce je vhodná i pro šikovné absolventy.

Co požadujeme: Pečlivost, přesnost a zodpovědnost při plnění práce.

Schopnost práce jak samostatně, tak v týmu.

Logické uvažování, cit pro vykonávanou práci.

Bezchybnou češtinu.

Uživatelskou znalost práce na PC, psaní všemi deseti výhodou.

Náplň práce: Zodpovídání telefonických i emailových dotazů zákazníků.

Podpora fakturantky - tvorba faktur, daňových dokladů.

Podpora i dalších členů týmu.

Nástup nejpozději 1.11.

Kontaktuj nás písemně na email: pracovni-pozicedona-shop.cz, do předmětu napiš: administrativní pracovník

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 498 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18800 mínimo y 20500 máximo (CZK mensual).

Empleador: Miroslav Konečný.

Obraťte se na kontaktní osobu. Kontaktní e-mail:. E-mail: pracovni-pozicedona-shop.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: pracovni-pozicedona-shop.cz

Identificador de la vacante:15151100756.

Ver las 612 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.