Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra (zdravotnický Asistent), Ostatní Všeobecné Sestry Se Specializací

Všeobecná sestra (zdravotnický asistent), Ostatní všeobecné sestry se specializací

Vacantes de Profesionales de enfermería en Pardubický kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce Rybitví

Náplň práce: všeobecná sestra Léčebny dlouhodobě nemocných

Požadujeme: trestní bezúhonnost, očkování proti hepatitis B, potravinářský průkaz, ochota pracovat ve směnném provozu. odborná způsobilost k výkonu povolání praktická sestra

Nabízíme: platové podmínky dle platových tarifů třída 10. 23400,- Kč do 35820,- Kč dle praxe, závodní stravování, příspěvek z FKSP ve výši 10 tis. za rok, 6 týdnů dovolené, zvláštní příplatek 3000,- Kč, směnný příplatek 750 ,- Kč, po zkušební době možnost smlouvy na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké= výhody:6 týdnů dovolené, FKSP ve výši 10 tis. za rok, závodní stravování

První kontakt e-mailem.

Región: Pardubický kraj.

Ver 129 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 28050 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví.

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Veselá Hana Havlasová Iveta. Tel.: +420 469 779 707,469 779 709. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">havlasova.ldnseznam.cz, ldn-rybitvi.cz" rel="nofollow">veselaldn-rybitvi.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 469 779 707,469 779 709
  • Correo electrónico: havlasova.ldnseznam.cz, veselaldn-rybitvi.cz

Identificador de la vacante:17772220788.

Ver las 1,150 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.