Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra, Všeobecné Sestry Bez Specializace

VŠEOBECNÁ SESTRA, Všeobecné sestry bez specializace

Ofertas de empleo de Profesionales de enfermería en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

- specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče, dohled na činnost ostatních zdravotnických i jiných odborných pracovníků v oboru.

Požadujeme:

- odbornou způsobilosti dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;

- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;

- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Mzdové podmínky:

- pro plný pracovní úvazek je sjednána základní měsíční mzda + zhodnocení praxe, osobní ohodnocení po adaptaci, příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelné výkonnostní odměny, mimořádné odměny a nepeněžní benefity společnosti.

Nabízíme:

- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;

- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice);

Benefity:

- nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti:

- týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,-Kč, dotované stravování (oběd za 33,-Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel. rodinný tarif, nekuřácké prostředí.

Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 202 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 8.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 21700 (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Comidas incluidas.

Empleador: Nemocnice Šumperk a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Mgr. Renata Kleštincová. Tel.: +420 583 334 562. E-mail: nemocnicesumperk.cz" rel="nofollow">renata.klestincovanemocnicesumperk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 583 334 562
  • Correo electrónico: renata.klestincovanemocnicesumperk.cz

Identificador de la vacante:14282220734.

Ver las 1,503 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.