Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra, Všeobecné Sestry S Osvědčením

Oferta en República Checa (Zlínský kraj) de Profesionales de enfermería

Všeobecná Sestra, Všeobecné Sestry S Osvědčením

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

pracoviště Kroměříž

- Náplň práce: zajišťuje ve směnném provozu zdravotní péči u klientů domova pro seniory (denní, noční), podílí se na tvorbě ošetřovatelských realizačních plánů (ORP), vede veškerou dokumentaci na PC.

- Požadujeme: SŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra, praxi min. 2 roky, základní znalost práce na PC

- Nabízíme: možnost stravování ve službě, zaměstnanecké benefity  (až 20.000 Kč ročně- dle výše úvazku), zkrácený úvazek- možnost navýšení úvazku

- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vedoucippdomov-km.cz

Región: Zlínský kraj.

Ver 97 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 12835 (CZK mensual).

Empleador: Česká katolická charita.

Obraťte se na kontaktní osobu. Helena Slováčková. Tel.: +420 732 667 088. E-mail: domov-km.cz" rel="nofollow">vedoucippdomov-km.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 732 667 088
  • Correo electrónico: vedoucippdomov-km.cz

Identificador de la vacante:17465580702.

Ver las 1,239 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.