Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra, Všeobecné Sestry S Osvědčením

Ofertas de trabajo de Profesionales de enfermería en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Všeobecná Sestra, Všeobecné Sestry S Osvědčením

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Hladnovská 751/119, Ostrava - Muglinov

1. kontakt: Životopisy je možné posílat na adresu organizace nebo e-mailem na adresu personal2ctyrlistekostrava.cz nebo ctyrlistekostrava.cz" rel="nofollow">vedoucisestractyrlistekostrava.cz

Požadavky:

Vzdělání - kvalifikační podmínkou stanovenou zákonem o nelékařských zdravotnických povoláních je vzdělání v oboru + rozhodnutí MZ o výkonu povolání bez odborného dozoru.

Další požadavky

Řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič/ka

Spolehlivost, schopnost samostatné práce, dobrá znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody: zázemí silné organizace, vlídné prostředí, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravování, fokusspasy atd.)

Hrubá měsíční mzda: od 22 800 Kč + příplatky za směnnost, obslužnou péči a možnost osobního příplatku do 34 320 Kč + příplatek za směnnost, obslužnou péči a možnost osobního příplatku

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 172 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22800 mínimo y 34320 máximo (CZK mensual).

Empleador: Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace.

Instrucciones para solicitar:

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personal2ctyrlistekostrava.cz, vedoucisestractyrlistekostrava.cz

Identificador de la vacante:16383820794.

Ver las 1,219 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.