Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra, Všeobecné Sestry S Osvědčením

Všeobecná sestra, Všeobecné sestry s osvědčením

Trabajos en Pardubický kraj (República Checa) de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:   Seč - Čs. Pionýrů 197

POŽADAVKY: středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, platná registrace-osvědčení pro způsobilost práce bez odborného dohledu, kladný přístup k seniorům, zodpovědný přístup, ochota pracovat v týmu, občanská a morální bezúhonnost, praxe ve zdravotnickém nebo sociálním zařízení výhodou

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práci na plný, případně zkrácený úvazek, mzdové rozpětí 28.000 Kč - 33.000 Kč/měsíčně, náborový příspěvek- 20.000 Kč, příspěvěk na dopravu, 5 týdnů dovolené, sick days, BenefitCard, příspěvek na penzijní a životní připojištění 1.000 Kč, příspěvek na stravování, školení, příjemné pracovní zázemí, podporu kolektivu

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Región: Pardubický kraj.

Ver 113 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 28000 mínimo y 33000 máximo (CZK mensual).

Empleador: SANATORIUM TOPAS s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Jana Bubnová, vrchní sestra. Tel.: +420 774 119 185. E-mail: sanatorium-topas.cz" rel="nofollow">jana.bubnovasanatorium-topas.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 774 119 185
  • Correo electrónico: jana.bubnovasanatorium-topas.cz

Identificador de la vacante:16549720767.

Ver las 1,223 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.