Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra - Specializace - Sestra Pro Perioperační Péči, Sestry Pro Perioperační Péči

Všeobecná sestra - specializace - sestra pro perioperační péči, Sestry pro perioperační péči

Ofertas de trabajo de Profesionales de enfermería en República Checa (Olomoucký kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

Pozice: VŠEOBECNÁ SESTRA - specializace - sestra pro perioperační péči

Náplň práce:

- Specifické činnosti při péči o pacienty před, v průběhu a bezprostředně po operačním výkonu, včetně intervenčních, invazivních a diagnostických výkonů.

Požadujeme:

- Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění.

- Specializovaná způsobilost - sestra pro perioperační péči

- Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování.

- Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:

- Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.

- Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice).

- Možnost ubytování.

Platové podmínky:

- Tarifní zařazení (nástupní mzda + zhodnocení praxe, po adaptačním procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).

Benefity:

- Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, bezúročné zápůjčky,….).

Termín nástupu: ihned (případně dle dohody).

Kontakt:

Mgr. Monika Žaitliková, hlavní sestra, monika.zaitlikovanemocnicesumperk.cz, tel: 602697486.

Pracovní doba:

06.00 – 18.00

18:00 – 06:00

7.00 – 15.00 – ambulantní sféra

Región: Olomoucký kraj.

Ver 148 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 21000 (CZK mensual).

Empleador: Nemocnice Šumperk a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Monika Žaitliková, náměstkyně pro nelékařské profese. Tel.: +420 602 697 486. E-mail: nemocnicesumperk.cz" rel="nofollow">monika.zaitlikovanemocnicesumperk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 697 486
  • Correo electrónico: monika.zaitlikovanemocnicesumperk.cz

Identificador de la vacante:7952800790.

Ver las 1,103 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.