Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra - Specializace - Sestra Pro Intenzivní Péči, Všeobecné Sestry Se Specializací

VŠEOBECNÁ SESTRA - specializace - sestra pro intenzivní péči, Všeobecné sestry se specializací

Empleos en Olomoucký kraj (República Checa) de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

VŠEOBECNÁ SESTRA – pro intenzivní péči

Náplň práce:

• Specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní a specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče, dohled na činnost ostatních zdravotnických i jiných odborných pracovníků v oboru.

Požadujeme:

• Odbornou způsobilosti dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění,

• Specializovaná způsobilost – sestra pro intenzivní péči

• Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování,

• Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:

• Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,

• Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice),

• Možnost ubytování.

Mzdové podmínky:

• Tarifní zařazení (nástupní mzda + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).

Benefity:

•Zajímavý zaměstnanecký bonusový systém společnosti,(např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezúročné zápůjčky,…).

• Mgr. Monika Žaitliková, hlavní sestra Nemocnice Šumperk a.s., e-mail: monika.zaitlikovanemocnicesumperk.cz

Pracovní doba:

06.00 – 18.00

18:00 – 06:00

7.00 – 15.00 – ambulantní sféra

Región: Olomoucký kraj.

Ver 144 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 21000 (CZK mensual).

Empleador: Nemocnice Šumperk a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Monika Žaitliková, náměstkyně pro nelékařské profese. Tel.: +420 602 697 486. E-mail: nemocnicesumperk.cz" rel="nofollow">monika.zaitlikovanemocnicesumperk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 697 486
  • Correo electrónico: monika.zaitlikovanemocnicesumperk.cz

Identificador de la vacante:11427710748.

Ver las 1,109 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.