Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra, Ostatní Všeobecné Sestry Se Specializací

Oferta en Středočeský kraj (República Checa) de Profesionales de enfermería

Všeobecná Sestra, Ostatní Všeobecné Sestry Se Specializací

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme: odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č. 96/2004 Sb., spolehlivost, odpovědnost, schopnost pracovat samostatně.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, možnost ubytování, náborový příspěvek 60 000 Kč, příspěvek na stravu, dovolenou, na penzijní a životní připojištění, příplatek za pracoviště INTERNA, DIOP, ARO, NIP, směnný příplatek.

Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 313525253 nebo e-mailem palkovanemorako.cz

Región: Středočeský kraj.

Ver 310 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 29000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Markéta Palková. Tel.: +420 313 525 253. E-mail: nemorako.cz" rel="nofollow">palkovanemorako.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 313 525 253
  • Correo electrónico: palkovanemorako.cz

Identificador de la vacante:16599560725.

Ver las 1,934 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.