Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra Na Ortopedickou Ambulanci, Všeobecné Sestry Bez Specializace (kromě Dětských Sester)

Všeobecná sestra na ortopedickou ambulanci, Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Oferta de empleo en República Checa de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

Kvalifikační požadavky:

•    odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.

•    zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb.

Nabízíme:

•    práci na ranní směny (7:00-15:00 hod)

•    týdenní pracovní doba 37,5 hod

•    po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou

•    práci ve špičkově vybavené nemocnici

•    5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna (sick days)

•    dotované stravování v rámci nemocnice s možností výběru ze 4 druhů jídel, včetně vegetariánského

•    možnost odborného růstu, náhrada nákladů na vzdělávání u nás i v zahraničí

•    bezplatná hospitalizace na nadstandardním pokoji pro zaměstnance, pro rodinné příslušníky

sleva 70 %

•    možnost získání pronájmu bytu za zvýhodněné nájemné – 15 % sleva z nájmu u společnosti Heimstaden Czech s.r.o.

•    10 % sleva na nákup v nemocniční kantýně

•    zajištění zvýhodněného volání u mobilního operátora pro zaměstnance a až pro 4 jeho rodinné příslušníky

•    vánoční balíčky, dárkové poukázky

•    příspěvky na penzijní připojištění nebo životní pojištění ve výši 5.400 CZK/rok

•    sportovně – společenské firemní akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

•    finanční dary při životních jubileích a při odchodu do důchodu až do výše 10.000 CZK

•    věrnostní odměny dle odpracovaných let

•    MultiSport karta za zvýhodněnou cenu

•    sleva v nemocniční lékárně

•    nabídka zapůjčení střešních boxů na automobily

•    možnost pronájmu elektrokol

•    zajímavé slevy u smluvních partnerů

Kontakt: Bc. Taťána Bělicová, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči

email: belicovakhn.cz, tel. 596 380 443, 605 830 848

Número de puestos: 1.

Empleador: Karvinská hornická nemocnice a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Taťána Bělicová. Tel.: +420 596 380 443. E-mail: khn.cz" rel="nofollow">belicovakhn.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 596 380 443
  • Correo electrónico: belicovakhn.cz

Identificador de la vacante:17012690709.

Ver las 1,657 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.