Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra - Dětská Sestra, Všeobecné Sestry Bez Specializace

Všeobecná sestra - dětská sestra, Všeobecné sestry bez specializace

Búsqueda de Profesionales de enfermería en República Checa

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadavky:

- kvalifikační vzdělání v oboru všeobecná sestra, v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., v platném znění (specializační vzdělání v oboru dětská sestra výhodou, nikoli podmínkou)

- praxe v oboru předností

- absolventi vítáni

- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost

- zájem a předpoklady pro práci v oboru

Hlavní pracovní činnosti:

- zajištění komplexní ošetřovatelské péče u dětí na dětském a novorozeneckém oddělení

- poskytování emoční a duševní podpory malým pacientům

- pomoc při výchově a poradenství rodinám nemocných a zraněných dětí

K žádosti je třeba doložit:

- profesní životopis

- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci

Pracovní doba: 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00.

Nabízíme:

- plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr

- optimálně nepřetržitý provoz

- zázemí a stabilitu významné společnosti

- nekuřáckou politiku organizace

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na stravování

- podporu v dalším odborném vzdělávání

- konkurenceschopné finanční ohodnocení

- další významné pracovní benefity - https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance

Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Número de puestos: 1.

Empleador: Nemocnice Šumperk a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Mgr. Renata Vaverková. Tel.: +420 583 334 562. E-mail: nemocnicesumperk.cz" rel="nofollow">renata.vaverkovanemocnicesumperk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 583 334 562
  • Correo electrónico: renata.vaverkovanemocnicesumperk.cz

Identificador de la vacante:20185340713.

Ver las 810 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.