Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra Centrální Sterilizace, Všeobecné Sestry Bez Specializace (kromě Dětských Sester)

Trabajar en República Checa (Královéhradecký kraj) de Profesionales de enfermería

Všeobecná Sestra Centrální Sterilizace, Všeobecné Sestry Bez Specializace (kromě Dětských Sester)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz - denní provoz, bez nočních směn (bližší informace o provozu budou upřesněny při osobním jednání). Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Požadavky: vzdělání dle § 5 zák. č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí: nástupní mzdu od 26.590,- Kč (bližší informace o platovém ohodnocení pří osobním jednání); stabilizační odměnu 30.000,- Kč při setrvání v zaměstnaneckém poměru minimálně 18 měsíců.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměna za získaní nového zaměstnance; měsíční příspěvek 3.000,- Kč pro rodiče na rodičovské dovolené do 3 let věku dítěte při úvazku min. 0,5.

Kontakt - Bc. Jará Eva; tel.: 728 215 931, e-mail: jara.evanemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Palackého 20, Náchod (budova KB, podchod Atrium).

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 152 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 26590 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Oblastní nemocnice Náchod a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Eva Jará, odborný referent PaM. Tel.: +420 491 601 394,728 215 931. E-mail: nemocnicenachod.cz" rel="nofollow">jara.evanemocnicenachod.cz. Adresa: Palackého 20, 547 01  Náchod 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Náchod; Código postal: 547 01; Dirección: Palackého 20, 547 01 Náchod 1
  • Teléfono: +420 +420 491 601 394,728 215 931
  • Correo electrónico: jara.evanemocnicenachod.cz

Identificador de la vacante:18973780740.

Ver las 1,968 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.