Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra - Bratr, Všeobecné Sestry Bez Specializace (kromě Dětských Sester)

Všeobecná sestra - bratr, Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Demanda de Profesionales de enfermería en República Checa

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

CZ - ISCO - 3221 VŠEOBECNÁ SESTRA - BRATR  praxe a registrace vítána.

Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry-bratra, dle zák. č. 96/2004 v platném znění.

Nabízíme: možnost ubytování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.

Número de puestos: 1.

Empleador: Městská nemocnice, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Lašová. Tel.: +420 499 300 695. E-mail: mndk.cz" rel="nofollow">lasovamndk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 499 300 695
  • Correo electrónico: lasovamndk.cz

Identificador de la vacante:11645930775.

Ver las 1,532 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.