Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Sestra Bez Osvědčení, Všeobecné Sestry Bez Osvědčení

Všeobecná sestra bez osvědčení, Všeobecné sestry bez osvědčení

Oferta de empleo de Profesionales de enfermería en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

V případě zájmu zašlete životopis na adresu Katerina.TouskovaReemplazar por una arrobavfn.cz Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - Odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č.

96/2004 Sb - Specializace v oboru vítána - Praxe na obdobné pozici vítána - Uživatelskou znalost práce s PC - Aktivní přístup k práci a zodpovědnost - Schopnost pracovat samostatně i v týmu - Flexibilitu a chuť učit se novému - Morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík) Nabízíme: - Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy. - 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí. - Možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance. - Příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu - Možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů včetně aktivní podpory studia na VŠ. - Příspěvek na stravování - Další zaměstnanecké benefity., Dovolená navíc

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 329 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 28/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 37.5.

Salario: 19000.0 CZK mínimo y 28000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto: Kateřina Toušková

Empresa: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze.

Contacto: Kateřina Toušková

Email: Katerina.TouskovaReemplazar por una arrobavfn.cz

Teléfono: +420 224 963 371.

Ver las 1,449 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.